Ograniczniki do drzwi

Ograniczniki do drzwi są częścią zapewniającą kąt skręcania elementu elastycznego w pewnej wartości granicznej, tak aby zapobiec otwieraniu drzwi zbyt szeroko lub zbyt wąsko. Nasz produkt występuje w wielu wariantach i jest wykonany ze zróżnicowanych materiałów, takich jak stal nierdzewna, żelazo lub stal węglowa. Ponadto, produkt powlekany jest równą warstwą cynku, jasnego chromu, który oferuje doskonały efekt dekoracyjny i doskonałe właściwości ochronne w celu odparcia korozji powodowanej kontaktem z powietrzem, wodą oraz przedłużyć żywotność ograniczników do drzwi.

Wykonane w ścisłej zgodności z międzynarodowymi normami jakości, nasze produkty zachowują dokładne wymiary i gładką powierzchnię przez cały rok. Ponadto nasz produkt można dostosować do szczególnych wymagań naszych klientów.

Jako wyspecjalizowany chiński producent i dostawca ograniczników do drzwi, SJ oferuje szeroką gamę produktów, która zawiera: klamki, gumowe uszczelki, zamki do paneli, zawiasy ukryte i wiele innych.

Słowa kluczowe
Hurtowa sprzedaż ograniczników do drzwi | Urządzenia zapobiegające otwieraniu drzwi zbyt szeroko | Ograniczniki do drzwi do szaf przemysłowych | Chińskie uchwyty do drzwi