Uszczelki gumowe

Home » Produkty » Uszczelki gumowe » Uszczelki gumowe

Wykonane z EPDM, PVC i innych materiałów, gumowe uszczelki są powszechnie używane w samochodach, drzwiach i oknach, szafach, lodówkach, maszynach, urządzeniach, kontenerach i innych dziedzinach. Nasz produkt odgrywa ważną rolę w ustalaniu izolacji dźwięku i światła, odporności na wodę i kurz, wstrząsy i zapobieganie obecności owadów, uszczelnianie, itp. Dążenie do szerokich zastosowań, rozwinęliśmy szeroką gamę produktów uszczelniających.

Nasza gumowe uszczelki EPDM są nietoksyczne i przyjazne dla środowiska. Mogą być stosowane w temperaturze od -40℃ do 120 ℃. Ten produkt utrzymuje doskonałe osiągi zimą i latem. Nie starzeje się łatwo, nie ulega deformacji, nie kurczy się i ma doskonałą elastyczność. Ponadto nasze gumowe uszczelki do szaf maszynowych zawierają specjalny przycisk ligulate wewnątrz tak, że jest to kluczowy element obudowy dla jego solidności i trwałości. Wykonany w ścisłej zgodności z rysunkami, produkt wykazuje niewielkie odchylenie w rozmiarach w celu maksymalnie prawidłowego dopasowania do drzwi i okien.

Nasza firma jest profesjonalnym producentem i dostawcą gumowych uszczelek w Chinach. Oferujemy szeroką gamę produktów, w tym uchwyt do szaf, zawiasy, zawiasy ozdobne, ograniczniki do drzwi, cylindryczne zamki do szaf i inne.

 


Słowa kluczowe
Przemysłowe uszczelki do szaf | Ceny hurtowe uszczelek do szaf | Chiński dostawca uszczelek gumowych | Uszczelki gumowe na sprzedaż

Opinii