Zamki drążka sterującego

Zamki drążka sterującego są zestawami sprzętu montowanego przez połączenie akcesoriów. Stosowane są głównie w celu zablokowania płyty metalowej ramy obudowy, ramki podobnej do ościeżnicy lub drzwi w środku ramki pola. Produkt ten jest instalowany pionowo na drzwiach lub ramie. Jest on wyposażony w urządzenie pozycjonujące na drzwiach lub ramie drzwiowej do otrzymania pręta blokującego drzwi w pozycji zamkniętej, jak również urządzenie do łączenia panelu drzwiowego.

Wykonane ze stopu cynku, stali nierdzewnej, tworzyw sztucznych i innych, zamki drążka sterującego obsługują specjalne aplikacje dostosowane do potrzeb naszych użytkowników. Ponadto, produkt ten jest głównie stosowany w szafach komunikacyjnych i szafach sieciowych, pojazdach transportowych, itp.

Jako profesjonalny producent i dostawca w Chinach zamków drążka sterującego, SJ oferuje szeroki wachlarz produktów, w tym uchwyty do szaf, cylindryczne zamki do szaf, zamki elektroniczne, zawiasy, zatrzaski klamrowe - między innymi.

Słowa kluczowe
Zamki drążkowe do drzwi | Zamki drążkowe na zamówienie | Urządzenia do zamykania drążkowego drzwi | Dostawca zamków pionowych