Uchwyty

Uchwyty szaf są głównie używane do ciągnięcia lub zamykania drzwi i innch przedmiotów. Są zwykle wykonane ze stali nierdzewnej, stopów cynku, tworzywa sztucznego, stopu aluminium, żelaza, itp. Produkt ten można dostosować do szczególnych specyfikacji. Dzięki optymalnemu indywidualnemu projektowaniu naszej grupy i zaawansowanym urządzeniom produkcyjnym, nasz produkt jest zróżnicowana w stylu, aby spełnić zróżnicowane potrzeby naszych klientów co do wyglądu i praktyczności. Jakość produkt jest ściśle kontrolowana na każdym etapie produkcji, jak również przy wyborze materiałów produkcyjnych, itp. Produkt jest udoskonalony pod względem jasności, połysku, trwałości itd.

Nasz firma z baza w Chinach wytwarza i dostarcza uchwyty do szaf, w SJ oferujemy także zawiasy ukryte, cylindryczne zamki do szaf, zatrzaski klamrowe, zamki elektroniczne i wiele innych.

Słowa kluczowe
Uchwyty do szaf przemysłowych | Uchwyty na zamówienie wyprodukowane w Chinach | Uchwyty do drzwi w różnych stylach | Chiński dostawca uchwytów do drzwi